بیوگرافی کامل آرمان درویش به همراه عکس

آرمان درویش فارغ التحصیل کارگردانی و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از تاریخ تولد او در دسترس نیست. او از دوستان صمیمی شهاب حسینی بازیگر محبوب و سرشناس کشورمون است و طبق گفته خود آرمان درویش, شهاب حسینی برای من مثل یک برادر است.

 

ازدواج و همسر 

هیچ اطلاعاتی در مورد آرمان درویش و همسرش و ازدواج او تا به امروز منتشر نشده است. البته بعضی از سایت ها عکس هایی از آرمان درویش با الهام حاج فتحعلی منتشر کرده اند و آن ها را زن و شوهر معرفی کرده اند در حالی که این خبر اصلا صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست.

 

نحوه بازیگر شدن

اولین کار هنری آرمان درویش فیلم چهارشنبه بود که بازی در این فیلم را شهاب حسینی به او پیشنهاد داده است. خود آرمان درویش معتقد است : شهاب حسینی باعث شد من وارد دنیای هنر و بازیگری شوم و با پیشنهاد او در فیلم چهارشنبه بازی کردم.

 

فیلم چهارشنبه

فیلم چهارشنبه داستان خانواده ای است که پدر خانواده در مراسم نامزدی دختر خانواده اکرم توسط یکی از اقوام نزدیک داماد کشته می شود در نهایت قاتل به اعدام محکوم می شود و اکرم به همراه خواهرش طیبه و دو تا برادرش یعنی سلیم ( شهاب حسنی) و طاهر ( آرمان درویش ) برای تایید قصاص باید به دادسرا بروند.

اما اکرم و خواهرش دو دل هستند و موضوع را به سلیم می گویند و سلیم پیشنهاد میدهد طاهر چیزی از قضییه نفهمد بهتر است رضایت بدهیم و به جای اعدام تقاضای دیه بکنیم ولی طاهر متوجه این موضوع می شود و آشوب می کند و می گوید به هیچ وجه رضایت نمی دهد …

 

بازی فوق العاده در فیلم چهارشنبه

با اینکه این فیلم اولین کار بازیگری آرمان درویش بود اما او توانست به خوبی همانند یک بازیگری حرفه ای از پس نقشش بربیاد تا جایی که شهاب حسینی به تعریف از بازی آرمان در این فیلم پرداخت و گفت :

نقش اصلی فیلم را آرمان بازی می کند من به همه شما این نوید را میدهم که به زودی آرمان یک ستاره بسیار توانا و قدرتمند در سینمای ایران خواهد شد.

 

پیش بینی شهاب حسینی درست بود؟

پیش بینی شهاب کاملا درست از آب در اومد بازی آرمان در سریال جدید شبکه دو سیما حرف ندارد و او همانند یک بازیگر فوق حرفه ای در این سریال نقشش را اجرا می کند و اکنون آرمان در سریال سایه بان برادران محمودی که مخاطبان میلیونی دارد توانست به خوبی در چهره ها ماندگار شود و به محبوبیت برسد. و این سریال نقطع عطفی در کارنامه بازیگری او شد.

 

 

فیلم شناسی

سینمایی

 

 

مقاله های مرتبط

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *