توضیحات علی سرتیپی درباره آخرین وضعیت پخش فوتبال در سینماها

علی سرتیپی تهیه کننده و سخنگوی شورای عالی اکران سینما درباره وضعیت پخش فوتبال در سینماها گفت: خوشبختانه مشکل خاصی نیست و همه کارها در این زمینه به خوبی پیش رفته است.

وی افزود: تمام سانس هایی که برای پخش فوتبال گذاشته شده بود طبق قواعد تعیین شده شورای عالی اکران، تکمیل شد و این نشان دهنده استقبال خوب مردم برای نمایش فوتبال در سینماها است.

وی ادامه داد: این استقبال نشان دهنده تجربه ای خوب در فضایی جدید است که باعث آرامش و راحتی مردم خواهد بود و امیدواریم با برد تیم ملی کشورمان این شادی ها چند برابر شود.

این تهیه کننده و سینمادار درباره علت این استقبال عنوان کرد: دیدن فوتبال روی پرده سینما و کنار هم بودن دلیل استقبال مردم است و از همین جا از صدا و سیما بخاطر همکاری با این اتفاق تشکر می کنیم ما هم به سهم خود و به پاس این همکاری که خروجی های مثبتی بخصوص برای مردم عزیزمان دارد تبلیغات صدا و سیما را در سینماها پخش می کنیم. امید داریم این جریان خوب در این شرایط که فضای روحی خوبی حکفرما نیست موفق باشد.

سرتیپی با اشاره به حضور همه آحاد مردم در سالن سینماها برای دیدن فوتبال در سالن های سینما بیان کرد: همه چیز طبق روال عادی اکران یک فیلم سینمایی با همان نظم و انتضباط پیش می رود و خانواده ها و همه می توانند به دیدن فوتبال در سالن ها حاضر شوند.

 

 

منبع : yjc

مقاله های مرتبط

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *