دانلود رایگان فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه Spider-Man Far From Home 2019 با دوبله فارسی

دانلود رایگان فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه Spider-Man Far From Home 2019 با دوبله فارسی و لینک مستقیم

تریلر و پیش نمایش فیلم همراه با تصاویر اضافه شد

تریلر رسمی فیلم Spider-Man: Far From Home با کیفیت عالی اضافه شد

لینک های دانلود فیلم با کیفیت HDCAM اضافه شد

Jake Gyllenhaal in Spider-Man: Far from Home (2019)


خلاصه داستان فیلم :

مرد عنکبوتی دور از خانه 2019 ، پس از ماجرا های انتقام جویان پایان بازی ، نیک فیوری پیتر پارکر را که به تعطیلات رفته است به یک ماموریت خطرناک و فوری اعزام می کند تا با میستریو متحد شود و بر علیه دشمن خطرناکشان المنتال ها مبارزه کنند اما …

دانلود فیلم Spider-Man: Far From Home 2019


مشخصات فنی فیلم :

ژانر فیلم : علمی تخیلی ,فانتزی , هیجان انگیز

محصول کشور : آمریکایی

زبان فیلم : انگلیسی

کارگردان : Jon Watts

سال انتشار : 2019

کیفیت : trailer

ستارگان : Jake Gyllenhaal , Samuel L. Jackson , Tom Holland

Tom Holland in Spider-Man: Far from Home (2019)


توضیحاتی درمورد این فیلم جدید :

پس از داستان انتقام جویان پایان بازی ، فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه اولین فیلم پس از این برهه حساس کمپانی مارول می باشد و به گفته کوین فگی رئیس کمپانی مارول برای آن ها بسیار اهمیت دارد که پس از انتقام جویان شخصیت ها و داستان های مارول همچنان استحکام خود را حفظ کنند.

هزینه ساخت این فیلم بیش از 160 میلیون دلار برآورد شده است که البته به علت وجود بازیگران بزرگی همچون ساموئل جکسون و جیک جینهال و دستمزد های نجومی این افراد این میزان بودجه کاملا منطقی بنظر می رسد.

پس از ماجرا های انتقام جویان پایان بازی ، نیک فیوری پیتر پارکر را که به تعطیلات رفته است به یک ماموریت خطرناک و فوری اعزام می کند تا با میستریو متحد شود و بر علیه دشمن خطرناکشان المنتال ها مبارزه کنند اما …

 

Samuel L. Jackson and Tom Holland in Spider-Man: Far from Home (2019)


عوامل ساخت و تولید فیلم خارجی Spider-Man: Far From Home 2019  :

کارگردان : جان واتس

نویسنده :  کریس مک‌کنا , اریک سامرز

تهیه کنندگان :  کوین فایگی , ایمی پاسکال

بودجه ساخت : 160.000.000 دلار

موسیقی : مایکل جاکینو

فیلم برداری : –

تدوین و ویرایش : –

تاریخ دقیق اکران : روز 2 / ماه ژوئیه / سال 2019

مدت زمان : – دقیقه

زیرنویس فارسی : به محض انتشار

نسخه دوبله فارسی : نامشخص

اسامی بازیگران به فارسی :  تام هالند , ساموئل ال. جکسون, زندیا , کوبی اسمالدرز , جان فاورو , جیکوب باتالون , جی. بی اسموو , مریسا تومی , جیک جیلنهال

Angourie Rice, Zendaya, and Jacob Batalon in Spider-Man: Far from Home (2019)


لینک های دانلود رایگان فیلم خارجی با لینک مستقیم

نسخه دوبله فارسی (دو زبانه) فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه

برای آموزش تعویض صدا در فیلم های دوبله کلیک کنید

دانلود با کیفیت BluRay 720p

لینک مستقیم |

دانلود صوت دوبله فارسی به صورت جداگانه : لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 480p

لینک مستقیم |

دانلود صوت دوبله فارسی به صورت جداگانه : لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 1080p

لینک مستقیم |

دانلود صوت دوبله فارسی به صورت جداگانه : لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی


نسخه زبان اصلی فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه

دانلود با کیفیت ۷۲۰p WEBRIP

لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۴۸۰p WEBRIP

لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p WEBRIP

لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p WEBRIP

لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

نسخه کم حجم و با کیفیت x265 (کیفیت ۷۲۰p WEBRIP)

لینک مستقیم |

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود پیش نمایش اول فیلم با دو کیفیت متفاوت

نسخه کم حجم : | لینک مستقیم |

نسخه حجم بالا : | لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود پیش نمایش دوم فیلم با دو کیفیت متفاوت

نسخه کم حجم : | لینک مستقیم |

نسخه حجم بالا : | لینک مستقیم |


سایر عوامل فیلم :

بازیگران

تام هالند تام هالند پیتر پارکر / مرد عنکبوتی
ساموئل ال جکسون ساموئل ال جکسون نیک فیوری
جیک گیلنهاال جیک گیلنهاال کوئنتین بک / میستریو
ماریسا تومی ماریسا تومی می پارکر
جان فاوو جان فاوو مبارک هوگان
زندیه زندیه MJ
جیکوب باتون جیکوب باتون ند لیدز
تونی Revolori تونی Revolori فلش تامپسون
آنگوری برنج آنگوری برنج بتی برانت
رمی سلام رمی سلام برد دیویس
مارتین استار مارتین استار آقای هارینگتون
JB Smoove JB Smoove آقای دل (به عنوان JB Smoove)
خورخه لندبورگ جونیور خورخه لندبورگ جونیور جیسون یونونو
Cobie Smulders Cobie Smulders ماریا هیل
نومن آکار نومن آکار دیمیتری
زاک باراک زاک باراک زاک
زوها رحمان زوها رحمان زوها
یاسمین موانزا یاسمین موانزا یاسمین
جوشوا سینکلر-ایوانز جوشوا سینکلر-ایوانز جاش
تایلر لوک کانینگهام تایلر لوک کانینگهام تایلر
سباستین ویوروس سباستین ویوروس سباستین
تونی گارن تونی گارن خیاط
پیتر بیلینگزلی پیتر بیلینگزلی ویلیام گینتر ریوا
کلر دون کلر دون ویکتوریا
نیکلاس گلاوز نیکلاس گلاوز گاترمن
کلر روزبروک کلر روزبروک جانیس
JK سیمونز JK سیمونز جونا جیمسون
سحر میشل کینگ سحر میشل کینگ ادیت
Jeroen van Koningsbrugge Jeroen van Koningsbrugge هولیگان فوتبال هلند
مایکل دی روز مایکل دی روز هولیگان فوتبال هلند
جان پل بوجس جان پل بوجس هولیگان فوتبال هلند
سرخیو پیراتینی سرخیو پیراتینی گلدان ونیزی ونیزی
آنجانا وزان آنجانا وزان خبرنگار کوئین ها
برایان لاو برایان لاو خبرنگار کوئین ها
اویلین مک اویلین مک خبرنگار کوئین ها
تاتیانا لوناردون تاتیانا لوناردون اخبار تلویزیون ایتالیا
Giada Benedetti Giada Benedetti افسر گمرک ایتالیا
Lukás Bech Lukás Bech مرد هلندی مفید
الساندرو گیوگیولی الساندرو گیوگیولی فروشنده خیابان ایتالیا
پت اوپاوا پت اوپاوا خواننده اپرا
جوزپه آندریولو جوزپه آندریولو کاریکاتوریست
پت کیرنان پت کیرنان پت کیرنان
بقیه بازیگران بر اساس حروف الفبا:
شری عبدول شری عبدول خبرنگار دبیرستان (بدون سابقه)
ماریا الکساندرووا ماریا الکساندرووا گردشگری در ونیز (بی سابقه)
کریستن آلمینتا کریستن آلمینتا افسر پلیس (بی سابقه)
وینسنت فرشته وینسنت فرشته دانش آموز ارشد Midtown (بدون سابقه)
پیتر آرپسلا پیتر آرپسلا خلبان هواپیما (بدون سابقه)
لاسکو اتکینز لاسکو اتکینز میهمان ارتش نجات (بی سابقه)
سیتارا عطایی سیتارا عطایی بانوی هلندی (بدون سابقه)
پیتر بانکول پیتر بانکول رئیس رئیس (بی سابقه)
بلر بارنت بلر بارنت گزارشگر کوئینز (بی سابقه)
تووین بارت تووین بارت افسر پلیس (بی سابقه)
آنا بناماتی آنا بناماتی صاحب فروشگاه در ونیز (بدون سابقه)
پیر برگمان پیر برگمان فروشنده ماهی ونیز (بی سابقه)
Avondre ED Beverley Avondre ED Beverley دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
برونو بیلوتا برونو بیلوتا Mob Boss 2 (بی سابقه)
شارون بلین شارون بلین سورن (بدون سابقه)
لوئیجی بوکانفوسو لوئیجی بوکانفوسو سازنده ایتالیایی در ونیز (بدون سابقه)
پائولو براگتو پائولو براگتو Poliziotto (بدون سابقه)
دانته برتلی دانته برتلی دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
جف بریج جف بریج Obadiah Stane (فیلم بایگانی) (بدون سابقه)
گراهام برتون گراهام برتون رهگذر لندن (بدون سابقه)
کن باید کن باید مشتری اداره پست (بی سابقه)
سوکل کاهانی سوکل کاهانی رئیس رئیس (بی سابقه)
جیانی کالتی جیانی کالتی صاحب غرفه ماهی ونیزی (بدون سابقه)
اریک پاتریک کامرون اریک پاتریک کامرون دانش آموز ارشد Midtown (بدون سابقه)
دارن لی کمپبل دارن لی کمپبل خدمه ویکتوریا (بی سابقه)
هلین کاردونا هلین کاردونا کوله پشتی اتریشی (بدون سابقه)
دیان کاتال دیان کاتال گزارشگر آمریکایی (بدون سابقه)
جیک سرنی جیک سرنی مسافر فرودگاه (بدون سابقه)
کمال چارنیا کمال چارنیا اپراتور رونق دانشجویی / دانش آموز دبیرستانی (بدون سابقه)
دافنه چونگ دافنه چونگ منشی پاسپورت (بدون سابقه)
سام چاک سام چاک دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
آل کلارک آل کلارک مسافر هواپیمای کابوی (بدون سابقه)
ویکتوریا کوبورن ویکتوریا کوبورن رهگذر (بدون سابقه)
شان کلمن شان کلمن دانشجو سالنامه (بدون سابقه)
Tiziana Coste Tiziana Coste محلی ونیزی (بدون سابقه)
کوین دونیلو کوین دونیلو افسر پلیس (بی سابقه)
جیلن دیویس جیلن دیویس توریستی (بدون سابقه)
پیتر داوسون پیتر داوسون گردشگری در ونیز (بی سابقه)
لئونیس دلوسانتوس لئونیس دلوسانتوس گای خیره شدن به مرد عنکبوتی (بی سابقه)
کریستیان-کیت دومینگو کریستیان-کیت دومینگو رهگذر (بدون سابقه)
اندرو دانکلبرگر اندرو دانکلبرگر پیک (بدون اعتبار)
چارلی رئا اسکور چارلی رئا اسکور بازمانده مکزیکی (بدون سابقه)
ریا فند ریا فند گردشگری در ونیز (بی سابقه)
فروز فرناندز فروز فرناندز گردشگری در ونیز (بی سابقه)
وینسنت فراتینی وینسنت فراتینی محلی ونیز (بی سابقه)
ماسي فرلان ماسي فرلان شرکت کننده پرواز (بدون سابقه)
الکساندرا لوپز گالان الکساندرا لوپز گالان مسافر (بدون سابقه)
سینتیا گاربت سینتیا گاربت مهمان شام خیریه (بی سابقه)
توماس گودریج توماس گودریج گردشگری در ونیز (بی سابقه)
سونیا گوسوامی سونیا گوسوامی توریستی (بدون سابقه)
جیک هانسون جیک هانسون بام پشت بام (بی سابقه)
نیکول همبرا نیکول همبرا ذخیره شده لندنر (بی سابقه)
مایکل هنسی مایکل هنسی مهمان هتل (بی سابقه)
دارنده میگان دارنده میگان گردشگر زیبا (بی سابقه)
پاتریک هالی پاتریک هالی Partygoer (بدون سابقه)
روت هوروک روت هوروک توریستی (بدون سابقه)
کریس هیاسینته کریس هیاسینته راهنمای تور Sneezy (بدون سابقه)
مایکل ایکونو مایکل ایکونو مسافر فرودگاه بچه (بدون سابقه)
رومن ایبرگیموف رومن ایبرگیموف مشتری نوار (بی سابقه)
تئو آی پی تئو آی پی توریستی (بدون سابقه)
تیموتی کریستیان یانسن تیموتی کریستیان یانسن دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
داهام کندانراچی داهام کندانراچی رهگذر لندن (بدون سابقه)
کون کندریک کون کندریک شرکت کننده پرواز (بدون سابقه)
کامیل کینلوچ کامیل کینلوچ دانش آموز دبیرستانی Midtown (بی سابقه)
هانا کورچسکی هانا کورچسکی دانشجو (بدون سابقه)
جرالدین لاماره جرالدین لاماره مدیر ترافیک (بدون سابقه)
جیمنا لاراگویویل جیمنا لاراگویویل مکزیک ویلگر (بی سابقه)
Rich Lawton Rich Lawton روزنامه نگار (بی سابقه)
کت لروی کت لروی رقصنده سنتی چک (بدون سابقه)
گاوین لی لوئیس گاوین لی لوئیس لندن (بی سابقه)
ایمان لوگان ایمان لوگان دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
جوزف لانگ جوزف لانگ رئیس رئیس (بی سابقه)
ماریان لورنسیک ماریان لورنسیک Reveler جدید چک (بدون سابقه)
عشق تیرون عشق تیرون مهمان عروسی ونیز (بدون سابقه)
کتان مامودار کتان مامودار مسافر برلین (بی سابقه)
تونی مردون تونی مردون لندن (بی سابقه)
آنتون ماسک آنتون ماسک بلبی (بی سابقه)
آریستو میهان آریستو میهان پسر ایتالیایی (بدون سابقه)
بن مندلسون بن مندلسون تالوس (بدون سابقه)
بردلی Wj میلر بردلی Wj میلر رهگذر (بدون سابقه)
سامانتا میشینسکی سامانتا میشینسکی دانشجو (بدون سابقه)
آنتونی مولیناری آنتونی مولیناری Mob Guy (بی سابقه)
جولیا مولین جولیا مولین پخش فلوت (بی سابقه)
آدریان موزی آدریان موزی محلی ونیز (بی سابقه)
برندان مورفی برندان مورفی افسر پلیس (بی سابقه)
آماندا موسو آماندا موسو دختر داغ کارناوال (بدون سابقه)
امیلی نگ امیلی نگ گردشگری در ونیز (بی سابقه)
دانیل اولسون دانیل اولسون پسر چک (بدون سابقه)
وینسنت پائولیلی وینسنت پائولیلی بازیکن بسکتبال (بدون سابقه)
پارک کارن پارک کارن شرکت کننده در امور خیریه (بدون سابقه)
هیتن پاتل هیتن پاتل کارمندان ایستگاه بریتانیا (بی سابقه)
خاک رس Pel-is خاک رس Pel-is توریستی لندن (بدون سابقه)
لوئیجی پترازوولو لوئیجی پترازوولو Gondolier (بدون سابقه)
الكساندر پتوكوف الكساندر پتوكوف رهگذر لندن (بدون سابقه)
آنی پیساپیا آنی پیساپیا مسافر (بدون سابقه)
مارتین پولاک مارتین پولاک Reveler چک (بدون سابقه)
جیوان زندر رامش جیوان زندر رامش عابر پیاده (بی سابقه)
مایک ری مایک ری رهگذر (بدون سابقه)
صوفیا رنه صوفیا رنه دانش آموز دبیرستان (بدون سابقه)
دانیل رنسیس دانیل رنسیس راننده کابین (بی سابقه)
Sawyer Reo Sawyer Reo جوان براد دیویس (بی سابقه)
کایلین رابینسون کایلین رابینسون خدمه ویکتوریا (بی سابقه)
امانوئل رودریگز امانوئل رودریگز مسافر فرودگاه (بدون سابقه)
ری روزاریو ری روزاریو نماینده TSA (بی سابقه)
دانیل ریوز دانیل ریوز پدر جمع آوری بچه ها (بی سابقه)
مونا سامونه مونا سامونه دانش آموز ارشد Midtown (بدون سابقه)
سوزان شراپس سوزان شراپس برلینرین (بدون سابقه)
کارن-جی سار کارن-جی سار جهانگردان آمریکایی (بدون سابقه)
ایلیا تانک شیلوف ایلیا تانک شیلوف توریستی ونیز (بدون سابقه)
تینا سیمونز تینا سیمونز آلمانی اجرایی (بدون سابقه)
داوینا سیتارام داوینا سیتارام توریستی لندن (بدون سابقه)
جواکیم اسکارلی جواکیم اسکارلی توریستی لندن (بدون سابقه)
پل اسلیم پل اسلیم توریستی (بدون سابقه)
ریچارد استنلی ریچارد استنلی خیرین شام شرکت کننده (بدون سابقه)
لوکاس آنتوان ستارس لوکاس آنتوان ستارس توریستی (بدون سابقه)
ایمان طاربی ایمان طاربی بانوی عطر (بدون سابقه)
امیلی تبتوت امیلی تبتوت توریستی ونیز – صحنه قایق (بی سابقه)
اسکار اولستاد اسکار اولستاد خیابان عابر پیاده (بی سابقه)
لسی ونسا لسی ونسا توریستی (بدون سابقه)
جسیکا وانوس جسیکا وانوس دانشجو (بدون سابقه)
جو دیوید والترز جو دیوید والترز صاحب فروشگاه پیاده (بی سابقه)
جو وریلی جو وریلی افسر امنیتی مسلح (بی سابقه)
دیل وایلدر دیل وایلدر کارمند آلمانی دفتر (بی سابقه)
روکو وو روکو وو همکلاسی هنر پیتر (بی سابقه)

تهیه کنندگان

ویکتوریا آلونسو تهیه کننده اجرایی
آوی آراد تهیه کننده اجرایی
کریس بوونگیورنو تولیدکننده همکار
اریک هاسمن کارول تهیه کننده اجرایی
لوئیس D’Esposito تهیه کننده اجرایی
کوین فیگ تهیه کننده
توماس ام. هامل تهیه کننده اجرایی
استن لی تهیه کننده اجرایی
دیوید مینکوفسکی مشترک تولید کننده (جمهوری چک)
امی پاسکال تهیه کننده
متیو استیلمن مشترک تولید کننده (جمهوری چک)
مت تولماچ تهیه کننده اجرایی

آهنگساز 

مایکل جیچچینو

فیلمبرداری 

متی جی. لوید

تدوین فیلم 

لی فلسوم بوید
دن لوبنتال

اجرا شده به وسیله ی 

سارا فین

طراحی تولید توسط 

کلود پاره

جهت هنر توسط 

گرانت آرمسترانگ سرپرست مدیر هنری
چارلی بیل
لیویا بورگونیونی
جان K. انگل ناظر مدیر هنری: عکاسی اضافی
نیگل اوانز
هلنا هولمز
جو هوارد
گری جوپلینگ
متیو کری
جیمز لوئیس
جیری ماتورا
نیاتولائیزن را تغییر دهید
باربارا پرز-سولرو

دکوراسیون 

تینا جونز
Delia Picirilli (مجموعه دکوراسیون)

طراحی لباس 

آنا B. شپرد

بخش آرایش 

جو بارس – کوتاه مو و آرایش جوان
النا سیپولاتو دستیار آرایشگر آرایش
سامانتا کلارک کارآموز روزانه آرایش
سیدنی کرنل مدل مو برای خانم ماریسا تومی
گل سرخ مو و آرایشگر
تامسین دورلینگ باربوسا آرایش و آرایشگر مو: روزنامه ها
لیندا آیزنهامروا مدل مو: واحد پراگ
مادلین الیس هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
اما هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
جورجیو گالیرو روزانه آرایشگر مو و آرایش جمعیت
جیک گاربر هنرمند را برای ساموئل ال جکسون تشکیل می دهد
کاتلین گاربت کارآموز: آرایش جمعیت
جوآن جیکومین دستیار آرایشگر آرایش
فرانچسکا هیسی روزنامه های آرایش و کارآموز کارآموز
سوفیا جاسمین هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
ایوتا جیرکوکووی آرایش و آرایش جمعیت: واحد پراگ
اما جونز هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
شاه شمشیر پیتر آرایش و طراح مو
رزانا لارنر آرایش / روز مو
مائوریلیو لازارو دستیار سبک مو
راشل لنون آرایشگر آرایش: روزانه
کلو دوشیزه هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
دانیل مک گراو آرایشگر آرایش
لوئیز جین مید هنرمند آرایش کارآموز: روزانه جمعیت
مادلن میرزوویاک مدل مو / آرایشگر مو
نادین موزی روزانه مو و آرایش جوان
دونالد مووات آرایشگر آقای گیلنهاال
کیتی پیرس هنرمند آرایش کارآموز
نیکولا پاپ هنرمند آرایش: روزنامه ها
پائولا قیمت موهای کلیدی و هنرمند را تشکیل می دهند
چلو پو مو و آرایش سطح 2 خردسال
آدریان ریگبی آرایشگر آرایش: روزانه
سوفی الن رابرتز کلاغ روزانه مو و آرایش کارآموز
کریستن سایا آرایشگر
رونا اسكوداس آرایش جوان
راشل اسپکه استایل موی شخصی به تام هالند / آرایشگر شخصی شخصی به تام هالند
واسیلیوس تانیس آرایشگر آرایش
هلن تاکر مو و آرایش روزانه
فرانسیس دارول وایت مو و آرایش جمعیت Junior
سابرینا ویلسون ویژه آرایشگر FX آرایشگر: skrulls صحنه اعتباری پایان – Legacy FX
کارلتون کلمن هنرمند پروتز skrulls صحنه اعتبار پس از آن: Legacy FX (بی سابقه)
کنسولو ویتوری سبک مو (بدون سابقه)

مدیریت تولید 

فیلیپو بالداسو مدیر واحد: ایتالیا
الیسه کونیف سرپرست تولید
دانیل دالی سرپرست بعد از تولید
ایان هیویت دستیار مدیر واحد
سیلوی جانچولووی مدیر تولید: جمهوری چک
لکس یورگن دستیار مدیر تولید
مایکل کریاریس مدیر تولید واحد: NY
دن کوشکا دستیار مدیر واحد
کلی لی سرپرست تولید: واحد 2
کارل مک میلان ناظر تولید: عکاسی اضافی اروپا
الساندرو مینیسولا مدیر واحد: ایتالیا
لوئیس مونتالوو مدیر تولید واحد: واحد اسپانیا
Gianluca Passone مدیر تولید: ایتالیا
استیون س. شاپیرو مدیر اجرایی فناوری تولید
جیسون تمز سرپرست تولید: عکاسی اضافی
جنیفر تیز سرپرست تولید
پیتر ولتر سولر مسئول اجرایی تولید: اسپانیا
النا زوکاس مدیر تولید واحد

مدیر واحد دوم یا معاون مدیر 

امانوئل بالبینوت تنظیم PA
Franco Basaglia دستیار اول کارگردان: ایتالیا
تام بروستر دستیار دوم کارگردان
گرانت باتلر دستیار سوم کارگردان
ماتیلد کمپوستا دستیار بازیگران ایتالیا
جورج كوتل مدیر واحد دوم
رابی دیویدسون Crowd PA
آکار فرج تنظیم PA
رایلی فلاناگان کلید دوم پس از میلاد: اصلاح مجدد
جک فونتین دستیار سوم کارگردان
چیارا فروزی دستیار دوم دوم کارگردان: ایتالیا
آنی هیچکاک دستیار دوم جمعیت
مارتین هلادیک دستیار دوم کارگردان
دنی لیزیتیس دستیار دوم دوم کارگردان
Eloise Loach دستیار سوم کارگردان
شارلوت آملیا مایلز دستیار تولید جمعیت
لوئیزا میوتلو دستیار بازیگران ایتالیا
جف اوکابایاشی دستیار اول کارگردان: عکاسی اضافی ، لس آنجلس
داگلاس پلاس دستیار اول کارگردان (به عنوان داگلاس T. پلاس)
نیک پرینگل تنظیم PA: واحد دوم
انریکو راما دستیار تولید
جیمز جی رید دستیار سوم مدیر: واحد دوم
جاش رابرتسون دستیار اول کارگردان
ساموئل اندرو اسمیت دستیار دوم مدیر: واحد دوم (به عنوان سام اسمیت)
میکی وارگاس دستیار دوم کارگردان: اسپانیا
تام وایت دستیار اول مدیر: واحد دوم
بن لانینگ دستیار اول کارگردان: عکاسی اضافی اروپا (بدون سابقه)

دپارتمان هنر 

پائولا گونزالز آباد دستیار Claude Paré
پائولا گونزالز آباد دستیار طراح تولید
الساندرو آگلیتی Junior Draughtsperson
داگلاس آلام هود پلاستر
کامن آنو هنرمند مفهوم
نیکو بارنز کمد تنظیم
جیمز بدول مدل ساز
لورن بن میمون تصویرگر
الیور بنسون دستیار مدیر هنری
ماتئو برتلی نقاش: ایتالیا
مارکتا بوکووا دستیار دکوراتور
دانیل بوکسر استاد دارایی
مت بوتون اصلاح کننده مناسب
الکس بردفورد توسعه دهنده بصری
رابرت برادفوت طراح مجموعه
توبی براون غرفه ها
لوئیس برنت دستیار گرافیک
رودریگو بوستو استاد مالکیت: اسپانیا
جک کنز فروشگاه لوازم جانبی
آنتونی کارلینو رهبر: لس آنجلس
چستر کار مفهوم هنرمند
رابرت کاستیلو هنرمند داستان: تیم تبلیغاتی
دیوید کوهن سرپرست قالب فروشگاه: عکاسی اضافی
فرناندو کنترارازا دیاز دستیار مدیر هنری / هنرمند مفهوم
زوریا کریستوبال هماهنگ کننده بخش هنر: اسپانیا
گری داوسون نظارت بر تست های آماده به کار
برونلا دو کولا معاون هنری
لوک دیرینگ دستیار بخش هنر
توماس دلوکا غرفه های ایستاده
اما دنبی مدل ساز
ایرنه دیمارکا Junior Draughtsperson
توماس دو کرست هنرمند مفهوم
کالین دیه مرحله مقدماتی
برد آینهورن عکاسی اضافی
دن انگل سازنده مدل
موریس استیو اسکوبودو پلاستر
کیمبرلی فائی دستیار ارشد دکوراتور مجموعه
Jools Faiers طراح ارشد گرافیک
دیوید فراری کمد تنظیم
سوزی فینک هماهنگ کننده Props
کالین H. فریزر مدیر ساخت و ساز
تایلر رایگان کمد تنظیم (به عنوان اندرو تایلر رایگان)
شین گارنر کمد تنظیم
هانا گاوتورپ دستیار دکوراتور جوان
نیک گلر خریدار تولید props
استفانی گیبینز خریدار ساخت و ساز و هماهنگ کننده
مونی گرانیتو هنرمند داستان
شان گرینگهام غرفه های آماده به کار
اندرو گایت نقاش منظره
روهان هریس هنرمند منظره
تاد هریس هنرمند داستان
استیو هایوارد پیشنهاد دهنده
اسکات هبدن تکنسین پخش
الكساندره هسكت ولز دستیار خریدار جوان
جیم هیویت طراح مجموعه
دیم هوانگ معاون هنری
جوی هاجز سبزیجات آماده به کار
اندرو هیوز پروانه ساز
مت هویش دستیار املاک: عکاسی اضافی
کیت سوزان هانتر دستیار مدیر هنری مجموعه
الکساندر جی هاچینگز سازنده مدل
کیتی هیات مدل ساز سه بعدی
کیسی ایوال دستیار تصمیم گیری
تامی جانولیس استاد موتور سوار واحد 2: نیویورک
نوری کانکو بخش هنر: سونی تصاویر
جان کلسو جوشکاری مقدمه سرب
جورج نولز غرفه ها
هلن کوتاس طراح گرافیک سرب
دیوید کرنتز هنرمند داستان
تانی کونیتاکه تصویرگر
اوا کانتز مفهوم هنرمند: vfx
فیل لانگون هنرمند داستان
نیک لارنس نجار
الیوت لوین دستیار استاد دارایی: عکاسی اضافی
امیلی لوئیس دستیار دکوراتور جوان
تام لوئیس دستیار هماهنگ کننده ساخت و ساز
هلن لوگان دستیار خریدار: روزنامه ها
ریچارد مک میلان غرفه های ایستاده
جراد مارانتز هنرمند مفهوم
کارل جی مارتین طراح مجموعه
پت مازورا رهبر
لورا مک دونالد کارآموز بخش هنر
نیک میلر دستیار استاد املاک
لورنا ماه پروانه ساز
شاون مالیگان گرفتن کلید ساختمانی
Candice Muriedas معاون هنری: عکاسی اضافی
برایان موری هنرمند داستان
کریگ نارامور HOD Prop Modeller
آنتونی OH ناوارو رهبر لباس پوشیدن
آلن همسایه نجار
توماس A. نلسون هنرمند داستان
ویلتون دستیار مدیر هنری
جاش اونیل نجار
کاترین مروارید کد دهنده بخش هنر
نیک پلهام هنرمند داستان
کریس پیترز دستیار مدیر هنری
آلیس فلپس دستیار خریدار
ماکس فیلیپس Junior Draughtsperson
جیانلوکا پیولا برترین ها: ایتالیا
Theofano Pitsillidou سازنده مدل
آدریانا پرادو سرب سبز: واحد اسپانیا
جان پوگلیسی هنرمند داستان
گریم پوردی استاد املاک
آگیس پیرلیس Draughtsperson
پولی Rawlings دستیار خریدار / هماهنگ کننده مجموعه تصمیم گیری: پراگ
دوین رکالد اضافی در کمد مجموعه
جو ریدلر ایستاده در کنار مدیر هنری
الئونور رولاندز پیشنهاد دهنده
الکس رادرفورد مدل ساز ارشد
تیموتی جی اسکنلین جونیور معاون املاک و مستغلات: UNIT UNIT
مایکل سیمور سخت افزار هود
جیمی شلی نقاش دست را شارژ کنید
آرون سواد هنرمند داستان
کودینا اسپاتارو پروانه ساز
گرت اسپی Draughtsperson
کارتر استانیسلاو غرفه ها: ny
جکسون سزا تصویرگر مفهوم ارشد
هنریک تام مفهوم هنرمند
ایان تیلور نجار
Katerina Van Gemund هماهنگ کننده بخش هنر: جمهوری چک
دانیل وینچ asst دکوراتور / هنرمند مفهوم
میمی ویولت طراح گرافیک
کاساندرا وردی Draughtsperson
میرکو فون برنر تاب خوردن
کتان وایکار Draughtsperson
دن واکر مفهوم هنرمند
راشل والبریج Junior Prop Modeller
گریس وانگ دستیار بخش هنر: عکاسی اضافی
راندولف واتسون مفهوم هنرمند / هنرمند مفهوم
کریستوفر واو کمد تنظیم
کیت وایر هنرمند داستان
لیزا ویلیامز طراح گرافیک: روزنامه ها
هانا ویلس خریدار غرفه ارشد
چیزل وود Junior Prop Modeller (بدون اعتبار)
گراهام وین جونز هنرمند داستان
هلن ییتس پیش نویس معاون جوان ارشد
شان جوان مجموعه هماهنگ کننده دکوراسیون: عکس اضافی
پت زوزا خریدار پیشنهاد
Ryan J. Close گرافیک صفحه نمایش: استودیوی سرزمین (بی سابقه)
پیتر اسزنی سرپرست گرافیک: استودیوی سرزمین (بی سابقه)
اشتون هرتز تولید کننده گرافیک صفحه نمایش: استودیوی سرزمین (بی سابقه)
تام مک لوفلین تولید کننده گرافیک صفحه نمایش: استودیوی سرزمین (بی سابقه)
مه میچل دستیار بخش هنر (بدون سابقه)
دیوید شلدون-هیکس گرافیک صفحه نمایش: استودیوی سرزمین (بی سابقه)
ویلیام رایت تکنسین پخش: Compuhire (بی اعتبار)

گروه صدا 

کایل آرت تکنسین ترکیب مجدد
Dicken Berglund ADR میکسر
شان بایرن میکسر تولید صدا: لس آنجلس / میکسر صدا: لس آنجلس
پتر چچک میکسر تولید صدا: واحد دوم
ماریو دو سوسیو ضبط کننده ADR
کریس دیبولد طراح صدا
دیوین دوناگی دستیار سردبیر صدا: تریلر
لوید دادلی واحد دوم میکسر صدا
عمر فضلی کارآموز صدا
استیو فین دستیار اول صدا
سی فرامپتون دستیار اول صدا: واحد دوم
کیسی جنتون ویرایشگر جلوه های صوتی
تام هریسون دستیار اول صدا
گری A. هکر نظارت بر هنرمند فولی
جاستین هرمان مهندس مرحله میکس
کریستی الیوس میکسر اضافی صدا / york جدید: واحد دوم
دن کنیون ویرایشگر جلوه های صوتی
تونی لامبرتی دوباره ضبط میکسر / نظارت بر ویرایشگر صدا
کن مک گیل ویرایشگر جلوه های صوتی
مایکل میلر ADR میکسر
پل E. میلر اپراتور بوم: عکاسی اضافی
جیمز موریوکا ویرایشگر گفتگو
کریس مونرو میکسر تولید صدا
حسین نطوروا کارآموز صدا
کوین کانل میکسر دوباره ضبط کنید
لی اورلوف میکسر صدا: عکاسی اضافی
ریک اوونز هنرمند فولی
رومن ریگو شخص کابل: واحد پراگ
کایل روچلین میکسر فولی
الک روبای سرپرست فولی
گابریل سندرز اپراتور رونق اضافی: نیویورک ، واحد دوم
اشلی سینانی کارآموز صدا: روزنامه ها
اندرو سیسونز میکسر صدا: واحد دوم
اندی سیسول طراح صدا
میلوس استوویوویچ ADR میکسر
مارتین سووجر اپراتور بوم: واحد دوم
هانا تایلور دستیار 2 صدا: روزنامه ها
استیون تیکنور طراح صدا / نظارت بر ویرایشگر صدا
برجهای ویلیام دستیار اول صدا
جولیان تاونزند میکسر تولید صدا: نیویورک
کارن واسار Triest ویرایشگر صدا
تام ویلکین دستیار دوم صدا

جلوه های ویژه توسط 

نورمن بیلی تکنسین ارشد جلوه های ویژه
Genevieve Bevan-John ارشد فن آوری ویژه جلوه های ویژه
کوین bitters جلسات ویژه جلوه های ویژه
Conrad V. Brink Jr. هماهنگ کننده جلوه های ویژه: نیویورک (به عنوان کنراد برینک)
روی K. Cancino ناظر جلوه های ویژه: عکاسی اضافی ، لس آنجلس (به عنوان روی Cancino)
کنت کسار ارشد فن آوری ویژه جلوه های ویژه
Pasquale Catalano ناظر جلوه های ویژه – ایتالیا
دیونیزیا سیراسولا تکنسین جداشده
جان دلانی تکنسین جلوه های ویژه
نیک فین لیزون تکنسین ارشد جلوه های ویژه
کیتی گابریل خریدار جلوه های ویژه
راب هگی جلسات جلوه های ویژه
رومن هالوب تکنسین جلوه های ویژه
داگان جورد مهندس خودروسازی
پیت کلی تکنسین جلوه های ویژه: استودیوی Ironhead
مونی لانگفورد هماهنگ کننده تولید
کریس مانگر جلوه های ویژه سفت و محکم سیم
الا انبه چو جلوه های ویژه کارآموز (به عنوان الا مارشال دوتون)
آرلو مارکانتوناتوس تکنسین جلوه های ویژه
Tiziano Martella تکنسین جداشده
آژ مک فرسون جلوه های ویژه
جولیو ناوارو تکنسین ارشد جلوه های ویژه
آدریان نیکا تکنسین جلوه های ویژه
میروسلاو پرهختل تکنسین جلوه های ویژه
سیمون کوین جلوه های ویژه تکنسین ارشد پیرو
سیمون رافری جلوه های ویژه
مایکل رودنیک تکنسین ارشد جلوه های ویژه
لوک روتر تکنسین جلوه های ویژه
آرتور اسپینک جونیور طراح جلوه های ویژه
مارک تانتین تکنسین جلوه های ویژه: عکاسی اضافی
داگلاس ولز تکنسین جلوه های ویژه
اندی ویلیامز ناظر جلوه های ویژه
تامارا ویلیامز کارآموز جلوه های ویژه

جلوه های تصویری توسط 

جرمی آبرالی مدل ساز شخصیت: Industrial Light and Magic
هایلی آدامز هنرمند طرح: Light Industrial and Magic
الیور ادرنگی آهنگساز: Framestore
الکسیس آگروتیس فناوری: Light Industrial & Magic
خوزه گرگوریو آگویلار هنرمند خواستگاری
نواز علممیر طراح تو
آنجل آلکاراز آهنگساز روتو و رنگ: استریو D
بن آلپکو مدیر فنی اثرات: موتور تصویر
نیکی کاراس الکساندر مدیر منابع خلاق: طبقه سوم
آزرا آلکان آهنگساز دیجیتال
جان آلن Previs Lead / Postvis Supervisor: Proof، Inc
Bimpe Alliu هنرمند مفهوم: ILM
خوان آلونسو آهنگساز دیجیتال
کریستر آلوارز هنرمند تجسم: طبقه سوم
کودی آموس هنرمند ارشد جلوه ها: تصاویر لوما
بنیامین اندرسن خط لوله fx td / visual visual artist
والریا آندینو هماهنگ کننده ارشد جلوه های بصری
تور آندراسن آهنگساز دیجیتال: موتور تصویر
شاون آنت مدیر هنرمند
Ndosi Anyabwile آهنگساز دیجیتال
داگ اپلتون سرپرست vfx: ادراک
سید عرفات آپسار جلوههای بصری
منیدار آرتی هنرمند جلوه های بصری
خوزه ارمنگول عکاس جلوه های تصویری: Clear Angle Studios
راغاو آرومگام هنرمند تجسم: طبقه سوم
پل اشال هنرمند چیدمان: Industrial Light & Magic
داوود اشرفی تقلب شخصیت
Subhan Saleem آصف هنرمند FX: lumapictures
الکسی آفیس آهنگساز دیجیتال
لوک اوری هنرمند تجسم: طبقه سوم
متیو بیکن آهنگساز: Luma Pictures
جاناتان بیکر انیماتور
Frances Baldasarro تکنسین ضبط VFX: استودیو زاویه تمیز
مایکل جف بالدمرو پیش زمینه پیش زمینه آماده سازی: موتور تصویر
آدام بالنتین سرپرست ترکیب: ScanlineVFX
جاسپر م. بالتزرسن آهنگساز: میمون های زیرک
کاساندرا بارلو هماهنگ کننده تولید: Stereo D
کریس بارون رئیس عملیات: ادراک
داریو باررا سرب ریخته گری: طبقه سوم وارز
فرعون بارت هنرمند تجسم: طبقه سوم
تامی بری هنرمند جلوه های بصری
برایان بارتلت آهنگساز دیجیتال: ILM
تانر بارتلت آهنگساز
گیتا باسانتی آهنگساز ارشد: تصاویر سونی
مونیکا باتچلور Roto Paint Artist: Luma Pictures
اینس بامگارتنر هنرمند تجسم: طبقه سوم
توماس باكستر دستیار فنی طرح
DJ Becerral roto / painting artist: Luma Pictures
مونیکا بچو عمق هنرمند: استریو D
کوین بل آهنگساز ارشد: ILM
مارتین بل هنرمند previs: اثبات ، شرکت
جورجیا بنیامین دستیار هماهنگ کننده جلوه های بصری
نادر بنناك Wrangler داده
آدام بنک مدیر تولید دانشیار
برایان ن. بنتلی مدیر فنی
فیلیپ برگ roto / painting artist: Luma Pictures
گرگ بریج مدیر بخش آموزش
رومن بشنارد FX TD: تصاویر تصاویر Sony
جیدن بوریج هنرمند طرح: Rising Sun Pictures
مانتان بهاییانی آهنگساز استریو: استریو D
تئودور بیالک ناظر جلوه های تصویری: Sony Pictures Imageworks
راشل بیانکولی هماهنگ کننده جلوه های بصری: Rising Sun Pictures
مگدالنا بیسوگنی استخدام و مدیر استعداد: تصاویر Luma
برد بلکبرن هنرمند previs
برایان بلاسیاک سرب روشنایی: SPI
استفان A. بلوچ هنرمند تجسم: طبقه سوم
Nagender Raju Boga اثرات هنرمند: تصاویر Luma
ربکا بوگرت هنرمند جلوه های بصری: Rising Sun Pictures
ایوان بوئیریو سرپرست CG: ScanlineVFX
سارا بولد جلوههای بصری
جیسون بمشتین ستاره شناس
تیموتی باند هماهنگ کننده دیجیتال: Luma Pictures
ماتئو بورگومانرو دستیار داده Wrangler
آرنا بوولانجر هنرمند previsualization: طبقه سوم
فلورین بوری هنرمند جلوه های بصری
نیل بردوشو فتوگرامتری هنرمند اسکن 3D: استودیوهای غول پیکر ملایم
الکس برانتون سرپرست خط لوله 2d
تیفانی نیکول برملی آهنگساز دیجیتال: تصاویر لوما
استوارت براون هنرمند previs: اثبات ، شرکت
اندرو براون داماد td: Framestore
جان برووبکر سرپرست آهنگسازی: میمون های حیله گر
جاستین برونت انیماتور: Luma Pictures
ماتیاس برونوسون سرپرست انیمیشن: ScanlineVFX
شونا برایان جلوه های بصری تولید کننده اجرایی: SPI
کیتلن برنز هماهنگ کننده تولید
جیمز بور سرب مقدماتی: طبقه سوم
جیک بوش هنرمند جلوه های بصری
کریستوفر بوزون آهنگساز: Sony Pictures Imageworks
جان کالدول ویرایشگر تجسم: طبقه سوم
دیوید کام roto and paint: Engine Image
اسماعیل کاماریلو آهنگساز دیجیتال
نیکول کمپبل هنرمند ارشد عمق
الكساندر كانكادو سرپرست Cg: تصاویر Luma
الکس کان هنرمند تجسم: طبقه سوم
برایان کارنی سرب پیشگویی: هنرمند تجسم / تجسم طبقه سوم: طبقه سوم
دن کارنی فناوری: ILM
اریک کارنی موسس: طبقه سوم
کوین کارولان دستیار تولید: Luma Pictures
پاتریک کاشل roto / painting artist: Rising Sun Pictures
استفان کاستور سرپرست ضبط حرکت
جردن کاتاکچیا آهنگساز دیجیتال: Sony Pictures Imageworks
نیکل AF Caven هنرمند عمق استریو
کامرون سجا هماهنگ کننده ارشد تولید
جو سانسوپانو نگاه ترکیب آهنگساز: تصاویر لوما
ایوا سروپس آهنگساز استریو
گوردون چمپ مدلساز previsualization: اثبات ، شرکت
یاشوانته چاندراسکان آهنگساز دیجیتال
آلیس چانگ هنرمند تجسم: طبقه سوم
آنتونی کاپینا مدیر فنی ارشد جلوه های ویژه
مارسین چارلیکی آهنگساز دیجیتال: ScanlineVFX
رجات چاولا هنرمند سه بعدی
وینسنت چدرو هنرمند جلوه های شخصیت
بلیندا چن آهنگساز دیجیتال
یو یینگ چین ویرایشگر جلوه های بصری: میمون های حیله گر
تاگوئی چیلیان هماهنگ کننده تولید استریوسکوپی سه بعدی و هماهنگ کننده ScreenX: مارول
جسی جیمز چیشولم ناظر جلوه های تصویری: واحد دوم
یی هسوان کنت چیو هنرمند ارشد بافت: موتور تصویر
جوان چوی تهیه کننده ارشد ScreenX
چائو چون چو هنرمند تجسم: طبقه سوم
متیو چوی نورپردازی / هنرمند Lookdev
جانسون چوانگ fx td: موتور تصویر
سوزان سیپولتی سرب پیشگویی: هنرمند تجسم / تجسم طبقه سوم: طبقه سوم
دنی کلارک هنرمند تجسم: طبقه سوم (به عنوان دانیل کلارک)
جیمی کلارک مدیر بخش roto / paint و outsource
استفان کلارک مدل / بافت / look-dev
ترنت بند آهنگساز
آدام کوگلان هنرمند previs: اثبات ، شرکت
ماریا N. کلوادو نقاش مات دیجیتال
تارا کونلی تولید کننده جلوه های بصری
کریس کوک مدل ساز: Framestore
سیمون کورباکس سرپرست cfx
تام کاستر آهنگساز دیجیتال
مارک آندره کولومب سرب تقلب td: Framestore
چاد کاکس هنرمند تجسم: طبقه سوم
دانیل جیمز کاکس جلوه های بصری مدیر هنری: SPI
اد کوی ژنرال ارشد: ILM
دیوید جرثقیل هنرمند ارشد رنگ: استریو د
نیکلاس کراس هنرمند ارشد روشنایی
اندرو کانینگهام نقاش ارشد مات: تصاویر تصاویر Sony
رایان کوشمن سرپرست طرح / خط لوله
نیک داسی ویرایشگر جلوه های بصری: Industrial Light & Magic ، لندن
جاش داگ سرپرست طرح: اعتبارهای پایان
اسکار دالن FX TD
اریک دالی تولیدکننده ارشد: ادراک
نیک دامیکو هنرمند جلوه های بصری
نیکلاس دانیلز آهنگساز
بیلی دائو انیماتور طرح فنی: تصاویر لوما
شارون داس دستیار تولید VFX: تصاویر لوما
الکس دیویدسون هنرمند: ادراک
کریستوفر دیویس انیماتور تکنیکی: Framestore
مارک-آندره دیوینون توسعه نرم افزار: Sony Pictures Imageworks
امی دیویس آهنگساز دیجیتال
یوشی دهررا ناظر جلوه های تصویری: استودیو های غول پیکر Gentle
ماریانا دل روزاریو vfx و هنرمند تقویت
میشل دل روزاریو هنرمند تجسم: طبقه سوم
خورخه دل واله هنرمند previsualization: اثبات ، شرکت
کارولین دلگادو آهنگساز دیجیتال
Quimet Delgado نقاش ارشد مات: تصاویر لوما
آرون دنیس مدیر فنی اثر
جولیان دپردوراند سرب FX: موتور تصویر
کونال دسای modeller: Framestore
سوتریک دای آهنگساز استریو: لوکس 3D dba StereoD
استفانو دی نویا هنرمند روشنایی
گرگ دیجیاکومو هماهنگ کننده ارشد جلوه های دیداری
میران دیلبروویچ هنرمند previs
لیندا دیماکولانگان مدیر دفتر: ScanlineVFX
اسپنسر دینی آهنگساز
دکتر ناچو مدیر فنی اثرات: Framestore
مایکل دلار توسعه دهنده نرم افزار
هانت داگورتی هنرمند تجسم: طبقه سوم
املین دوماژ آهنگساز دیجیتال: Sony Pictures Imageworks
الکس درینکل تکنسین ارشد ضبط: Clear Angle Studios
پل راننده تولید کننده جلوه های بصری: Luma Pictures
دیو دوارته تکنسین ضبط: Clear Angle Studios
Geer DuBois هنرمند تجسم: طبقه سوم
پیتر دادلی آهنگساز دیجیتال
دانیل دوو آهنگساز دیجیتال: Sony Pictures Imageworks
فرانک ایگان Previs Modeler: اثبات ، شرکت
کاد اکنشتین آهنگساز دیجیتال
جیسون ادواردز مدل ارشد
جیک افثیمیو