پایان آپگرید رایگان ویندوز 10 توسط مایکروسافت

پایان آپگرید رایگان ویندوز 10 توسط مایکروسافت ؛ مایکروسافت پس از انتشار ویندوز 10 اعلام کرد آپگرید به این نسخه ویندوز برای کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8.1 به مدت یک سال رایگان خواهد بود و اکنون این مدت یک‌ساله رو به پایان است. این شرکت روز گذشته تایید کرد که آپگرید رایگان به ویندوز 10 روز 29 ژوئیه به پایان می‌رسد و نوتیفیکیشن آزاردهنده‌ای که کاربران نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز روی ویندوز خود می‌بینند از این تاریخ حذف خواهد شد.

آپگرید رایگان به ویندوز 10 کاربران بسیاری را جذب آخرین نسخه ویندوز کرده است، ولی اکنون مایکروسافت می‌خواهد به آپگرید رایگان پایان دهد.

در حال حاضر مایکروسافت گفته که روز 29 ژوئیه به آپگرید رایگان به ویندوز 10 پایان می‌دهد، اما هنوز زمان باقی است که این شرکت تصمیم خود را تغییر دهد. اگر نظر مایکروسافت عوض شود و مهلت آپگرید به ویندوز 10 تمدید شود، کاربران باز هم شاهد نوتیفیکیشن دریافت ویندوز 10 خواهند بود.

منبع : the verge

filbuy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مایکروسافت قدرت بلامنازع دنیای کامپیوترهای شخصی

د مه 9 , 2016
مایکروسافت قدرت بلامنازع دنیای کامپیوترهای شخصی ؛ مایکروسافت روز‌به‌روز به هدف خود، یعنی یک میلیارد کاربر ویندوز، نزدیک‌تر می‌شود. پس از حدود یک سال که از انتشار ویندوز 10 می‌گذرد اکنون حدود 300 میلیون کاربر این نسخه ویندوز را روی دستگاه خود نصب کرده‌اند. این تعداد نسبت به آماری که […]