پشتیبانی نسخه موبایل مایکروسافت اج از افزونه ها

پشتیبانی نسخه موبایل مایکروسافت اج از افزونه ها ؛ پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز فون این اواخر اصلا تعریفی نبوده است و این شرکت به جای پلتفرم موبایل، ترجیح داده از نسخه‌های دسکتاب و محصولات هیبریدی خود حمایت بیشتری کند. اما اکنون به نظر می‌رسد مایکروسافت به زودی ویژگی جالب توجهی را به نسخه موبایل مرورگر خود، مایکروسافت اج اضافه می‌کند: افزونه‌ها.

 در ادامه با شهر هایتک همراه باشید

مایکروسافت گفته که افزونه‌ها در سالگرد انتشار ویندوز 10 بالاخره بر روی مرورگر اج در دسترس قرار می‌گیرند. مایکروسافت همچنین ادعا کرده که برخی از افزونه‌ها از جمله AdBlock، OneNote Web Clipper، Microsoft Translate و … هم اکنون آماده هستند. توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند افزونه‌های جدید را در ویندوز استور ثبت کنند.

مایکروسافت در کنفرانس بیلد 2015 تایید کرد که افزونه‌ها را برای مرورگر موبایل خود منتشر نخواهد کرد اما اکنون به نظر می‌رسد که به دنبال رفع مشکلات و انتشار افزونه‌ها برای نسخه موبایل مایکروسافت اج است.

منبع: phonearena

filbuy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گوشی میزو m3 note در هند با قیمت 150 دلار عرضه شد

چ مه 11 , 2016
گوشی میزو m3 note در هند با قیمت 150 دلار عرضه شد ؛ گوشی موبایل میزو m3 تنها یک ماه بعد از عرضه در کشور چین اینبار در کشور هند عرضه شده است. کشور هند اولین کشور بعد از کشور چین می باشد که m3 note عرضه می شود. در […]