انتشار اطلاعات جدیدی از برنامه E3 توسط مایکروسافت

انتشار اطلاعات جدیدی از برنامه E3 توسط مایکروسافت ؛  این اطلاعات شامل مواردی است که کاربران ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان باید در E3 سال ۲۰۱۶ منتظر آنها باشند.
در ادامه با شهر هایتک همراه باشید
بر اساس اعلام مایکروسافت، علاوه بر بازی‌های جدید، دستاوردهای فناوری که قرار است به کنسول‌ها و سیستم عامل این شرکت وارد شوند، اخبار، تریلرها، موارد اختصاصی، دمو های بازی‌ها و مصاحبه‌هایی با عوامل سازنده نیز به نمایش در می‌آیند. علاقه‌مندان می‌توانند بین ساعت‌های ۱۲ -۱ صبح به وقت بریتانیا (۳:۳۰ – ۴:۳۰ به وقت تهران) در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ می این برنامه‌ها را تماشا کنند.
همچنین در تاریخ‌های ۱۴، ۱۵ و ۱۶ می به ترتیب در ساعات ۱۲ تا ۴ بعد از ظهر، ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر و ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر به وقت PT، از طریق Twitch شرکت مایکروسافت اقدام به تماشای برنامه‌های تدارک دیده کنید.
شایعات خبر از معرفی کنترلر مخصوص و یک کنسول جدید توسط مایکروسافت می‌دهند؛ تنها باید منتظر ماند دید که مایکروسافت چه چیزهایی را آماده کرده است.
منبع : vg247

filbuy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز حراج بازی های جنگ ستارگان به مناسبت چهارم می

چ مه 4 , 2016
آغاز حراج بازی های جنگ ستارگان به مناسبت چهارم می ؛ همان‌طور که میدانید چهارم می روز «جنگ ستارگان» نام دارد و به همین مناسبت شبکه پلی استیشن نیز حراج‌های خود را آغاز کرده است. در ادامه با شهر هایتک همراه باشید بسیاری بازی‌های ارائه شده، تخفیف‌های ۷۵ درصد دارند […]